ویلا شهرکی سرخرود

ویلا شهرکی سرخرود vs25

ویلا شهرکی سرخرود

ویلا شهرکی سرخرود | خرید ویلا شهرکی در سرخرود | شمال ویلا شهرکی سرخرود محمودآباد | شمال ویلا شهرکی ساحلی متراژ زمین ۲۰۰ متر بنا ۲۳۰ متر دوبلکس ۴ خوابه مستر نما سنگ نوساز منطقه تهرانی نشین گرمایش از کف فاصله تا دریا ۶۰۰ متر سند تک برگ مجوز وپایانکار آب برق گاز نصب حیاط سازی قیمت ۵۰۰ میلیون

شمال ویلا شهرکی سرخرود محمودآباد

فروش ویلا
منطقه سرخرود
شهرکی
ساحلی
متراژ زمین ۲۰۰ متر
بنا ۲۳۰ متر
دوبلکس
۴ خوابه
مستر
نما سنگ
نوساز
منطقه تهرانی نشین
گرمایش از کف
فاصله تا جاده اصلی اتوبان ۴۰۰ متر
تا دریا ۶۰۰ متر
جای دنج آرام و دل نشین
موقعیت عالی
شخصی ساز
مهندسی ساخت
سند تک برگ
محوز وپایانکار
آب برق گاز نصب
حیاط سازی
قیمت ۵۰۰ میلیون
جای تخفیف ویژه برای خریدار پول نقد به قیمت ۴۷۰ میلیون
شماره تماس ?????
۰۹۱۱۵۷۰۶۵۴۸ حبیبی
???????????????

سرخرود یکی از شهرهای استان مازندران ایران است. این شهر مرکز بخش سرخ‌رود شهرستان محمودآباد است. جمعیت بومی این شهر (بافت الف) حدود دوازده هزار نفر است.

این شهر در ۶ کیلومتری غرب فریدون‌کنار و پانزده کیلومتری شرق محمودآباد در کنار دریای خزر و در انتهای مسیر رودخانهٔ هراز به دریای خزرقرار دارد.

کشاورزی (برنج)، ماهیگیری، شکار پرندگان وحشی و باغداری مهم‌ترین شغل‌های ساکنان این شهر می‌باشد. شکار پرندگان وحشی به روشی خاص و بسیار قدیمی در این شهر و دو روستا اطرافش انجام می‌شود که این روش شکار در حال حاضر فقط در این ناحیه از استان و حتی کشور انجام می‌شود.

از حیوانات بومی سرخرود می توان به روباه،جوجه تیغی،گربه وحشی(مردم محلی به آن بامشی شال گویند) و قاقم(نوعی راسو که مردم محلی به آن عروسک می گویند)نام برد. همچنین این شهر در زمستان میزبان چند هزار قوی مهاجر میباشد.

?

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.