ویلا شمال سرخرود

ویلا شمال سرخرود vs24

ویلا شمال سرخرود

ویلا شمال سرخرود | ویلا در شمال سرخرود | ویلای شمال سرخرود | خرید ویلا شمال سرخرود | قیمت ویلا در شمال سرخرود| خرید ویلا در شمال سرخرود | ویلا شمال سرخرود | ویلا شمال سرخرود ساحلی شیک و کاملا شخصی ساز دو خواب شهرکی دارای سند شش دانگ مجوز پایان کار زمین ۲۵۰ متر بنا ۱۱۰ متر قیمت ۲۵۰ میلیون

فروش ویلا شمال سرخرود

فروش ویلا منطقه سرخرود
ساحلی
شهرکی
متراژ زمین ۲۵۰ متر
بنا ۱۱۰ متر
دوخوابه
مبله کامل
شیک شخصی ساز
سندتک برگ
مجوز پایانکار
آب برق گاز
قیمت ۲۵۰ میلیون
تماس ?۰۹۱۱۵۷۰۶۵۴۸ حبیبی

ویلا (به فرانسوی و انگلیسی: Villa) به ساختمانی گفته می‌شود که در تعریف امروزه از چهار طرف به بیرون نما داشته باشد و معمولاً آن را در اطراف شهرها یا در ییلاق‌ها می‌سازند. البته در بعضی از کشورها قوانین ساخت و ساز به شهروندان اجازهٔ ساخت ویلا در داخل شهر را می‌دهد و خانه‌های مسکونی به صورت ویلایی ساخته می‌شوند.

سرخرود یکی از شهرهای استان مازندران ایران است. این شهر مرکز بخش سرخ‌رود شهرستان محمودآباد است. جمعیت بومی این شهر (بافت الف) حدود دوازده هزار نفر است.

این شهر در ۶ کیلومتری غرب فریدون‌کنار و پانزده کیلومتری شرق محمودآباد در کنار دریای خزر و در انتهای مسیر رودخانهٔ هراز به دریای خزر قرار دارد.

کشاورزی (برنج)، ماهیگیری، شکار پرندگان وحشی و باغداری مهم‌ترین شغل‌های ساکنان این شهر می‌باشد. شکار پرندگان وحشی به روشی خاص و بسیار قدیمی در این شهر و دو روستا اطرافش انجام می‌شود که این روش شکار در حال حاضر فقط در این ناحیه از استان و حتی کشور انجام می‌شود.

از حیوانات بومی سرخرود می توان به روباه،جوجه تیغی،گربه وحشی(مردم محلی به آن بامشی شال گویند) و قاقم(نوعی راسو که مردم محلی به آن عروسک می گویند)نام برد. همچنین این شهر در زمستان میزبان چند هزار قوی مهاجر میباشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.