ویلا سرخرود

ویلا سرخرود vs20

ویلا سرخرود

ویلا سرخرود | ویلا سرخرود جاده خانه دریا | شمال ویلا سرخرود جاده خانه دریا | شمال ویلا سرخرود جاده خانه دریا به آمل نو ساز نیم پیلوت ۳۰۰ متر زمین ۱۴۰ متر بنا سه خواب شیک قیمت ویلا سرخرو۲۴۵ میلیون در املاک ویلا تک سرخرود شماره تماس ۰۹۱۱۵۷۰۶۵۴۸ | ویلا سرخرود نیاز روز

شمال ویلا سرخرود

ویلای فروشی جاده خانه دریا امل به سرخرود نو ساز نیم پیلیوت سه خوابه مستر شیک و مهندسی ساز دارای حیاط بزرگ و گل کاری با ویو عالی دارای پارکینک نزدیک جاده اصلی متراژ زمین ۳۰۰ متر بنا ۱۴۰ متر سه خوابه دارای سند پروانه قیمت ۲۴۵ میلیون تومان تلفن تماس ۰۹۱۱۵۷۰۶۵۴۸

ویلا (به فرانسوی و انگلیسی: Villa) به ساختمانی گفته می‌شود که در تعریف امروزه از چهار طرف به بیرون نما داشته باشد و معمولاً آن را در اطراف شهرها یا در ییلاق‌ها می‌سازند. البته در بعضی از کشورها قوانین ساخت و ساز به شهروندان اجازهٔ ساخت ویلا در داخل شهر را می‌دهد و خانه‌های مسکونی به صورت ویلایی ساخته می‌شوند.

سرخرود یکی از شهرهای استان مازندران ایران است. این شهر مرکز بخش سرخ‌رود شهرستان محمودآباد است. جمعیت بومی این شهر (بافت الف) حدود دوازده هزار نفر است.

این شهر در ۶ کیلومتری غرب فریدون‌کنار و پانزده کیلومتری شرق محمودآباد در کنار دریای خزر و در انتهای مسیر رودخانهٔ هراز به دریای خزر قرار دارد.

کشاورزی (برنج)، ماهیگیری، شکار پرندگان وحشی و باغداری مهم‌ترین شغل‌های ساکنان این شهر می‌باشد. شکار پرندگان وحشی به روشی خاص و بسیار قدیمی در این شهر و دو روستا اطرافش انجام می‌شود که این روش شکار در حال حاضر فقط در این ناحیه از استان و حتی کشور انجام می‌شود.

از حیوانات بومی سرخرود می توان به روباه،جوجه تیغی،گربه وحشی(مردم محلی به آن بامشی شال گویند) و قاقم(نوعی راسو که مردم محلی به آن عروسک می گویند)نام برد. همچنین این شهر در زمستان میزبان چند هزار قوی مهاجر میباشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.