ویلا سرخرود فروشی

ویلا سرخرود فروشی vs21

ویلا سرخرود فروشی

ویلا سرخرود فروشی | ویلای فروشی سرخرود | ویلاهای فروشی سرخرود | شمال ویلا سرخرود فروشی | شمال ویلا سرخرود فروشی محمودآباد | شمال ویلا سرخرود فروشی جاده خانه دریا به آمل نو ساز نیم پیلوت سه خواب مستر ویو عالی نزدیک جاده اصلی زمین ۳۰۰ متر بنا ۱۴۰ متر داری سند و پروانه ساخت قیمت ۲۴۰ میلیون تومان

شمال ویلا سرخرود فروشی

ویلای فروشی جاده خانه دریا امل به سرخرود نو ساز نیم پیلیوت سه خوابه مستر شیک و مهندسی ساز دارای حیاط بزرگ و گل کاری با ویو عالی دارای پارکینک نزدیک جاده اصلی متراژ زمین ۳۰۰ متر بنا ۱۴۰ متر سه خوابه دارای سند پروانه قیمت ۲۴۰ میلیون تومان

سرخرود یکی از شهرهای استان مازندران ایران است. این شهر مرکز بخش سرخ‌رود شهرستان محمودآباد است. جمعیت بومی این شهر (بافت الف) حدود دوازده هزار نفر است.

این شهر در ۶ کیلومتری غرب فریدون‌کنار و پانزده کیلومتری شرق محمودآباد در کنار دریای خزر و در انتهای مسیر رودخانهٔ هراز به دریای خزر قرار دارد.

کشاورزی (برنج)، ماهیگیری، شکار پرندگان وحشی و باغداری مهم‌ترین شغل‌های ساکنان این شهر می‌باشد. شکار پرندگان وحشی به روشی خاص و بسیار قدیمی در این شهر و دو روستا اطرافش انجام می‌شود که این روش شکار در حال حاضر فقط در این ناحیه از استان و حتی کشور انجام می‌شود.

از حیوانات بومی سرخرود می توان به روباه،جوجه تیغی،گربه وحشی(مردم محلی به آن بامشی شال گویند) و قاقم(نوعی راسو که مردم محلی به آن عروسک می گویند)نام برد. همچنین این شهر در زمستان میزبان چند هزار قوی مهاجر میباشد.

ویلا (به فرانسوی و انگلیسی: Villa) به ساختمانی گفته می‌شود که در تعریف امروزه از چهار طرف به بیرون نما داشته باشد و معمولاً آن را در اطراف شهرها یا در ییلاق‌ها می‌سازند. البته در بعضی از کشورها قوانین ساخت و ساز به شهروندان اجازهٔ ساخت ویلا در داخل شهر را می‌دهد و خانه‌های مسکونی به صورت ویلایی ساخته می‌شوند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.