ویلا ساحلی سرخرود

ویلا ساحلی سرخرود vs15

ویلا ساحلی سرخرود

ویلا ساحلی سرخرود | ویلا ساحلی در سرخرود | ویلای ساحلی در سرخرود | فروش ویلا ساحلی در سرخرود | قیمت ویلا ساحلی در سرخرود | ویلا ساحلی سرخرود دوبلکس سه خواب مبله بسیار شیک با سند تک برگ و پایان کار | فروش ویلا ساحلی سرخرود | ویلا ساحلی سرخرود فروشی

فروش ویلا ساحلی سرخرود
منطقه سرخرود
ساحلی
شهرکی
نگهبانی ۲۴ ساعته
متراژ زمین ۲۳۰ متر
بنا دوبلکس
سه خوابه
متراژ بنا ۲۰۰ متر
مستر
مبله کامل
جنگلی وساحلی
سند تک برگ
مجوز وپایانکار
انشعابات وصل

۰۹۱۱۵۷۰۶۵۴۸ حبیبی

نتیجه تصویری برای سرخرود

نقشه سرخ‌رود

map expand icon
سرخ‌رود
سرخرود یکی از شهرهای استان مازندران ایران است. این شهر مرکز بخش سرخ‌رود شهرستان محمودآباد است. جمعیت بومی این شهر حدود دوازده هزار نفر است. ویکی‌پدیا
جمعیت۶٬۵۶۹ (۲۰۰۶)
 ویلا (به فرانسوی و انگلیسی: Villa) به ساختمانی گفته می‌شود که در تعریف امروزه از چهار طرف به بیرون نما داشته باشد و معمولاً آن را در اطراف شهرها یا در ییلاق‌ها می‌سازند. البته در بعضی از کشورها قوانین ساخت و ساز به شهروندان اجازهٔ ساخت ویلا در داخل شهر را می‌دهد و خانه‌های مسکونی به صورت ویلایی ساخته می‌شوند.
ساخت ویلاها از جمهوری روم باستان شروع شد و در آن زمان ساختمان‌های ارزشمند افراد طبقه بالای اجتماع به صورت ویلا در محوطه‌ها یا باغ‌های وسیع ساخته می‌شدند که بعد از فروپاشی امپراتوری روم توسط کلسیا کاربریشان تغییر کرد و به صورت صومعهاستفاده می‌شدند و در قرون وسطی بعد از تعمیر و تغییراتی دوباره به صورت ساختمان‌های اشرافی مورد استفاده قرار می‌گرفتند.
در ایران در فرهنگ عامه معمولاً به خانه‌هایی که نمای چهار طرف داشته باشند یا سقف شیب‌دار داشته باشند خانه‌های ویلایی گفته می‌شود و در شمال ایران به خاطر اقلیم مرطوب اکثر خانه‌ها به صورت ویلایی ساخته می‌شدند و با گسترش شهرها از تعداد ویلاها در مراکز شهرها کاسته شد ولی در حومه و شهرک‌های ویلاها به چشم می‌خورند.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.