ویلا باغ شمال

ویلا باغ شمال vbs1 فرعی – اصلی vs10

ویلا باغ شمال

ویلا باغ شمال | فروش ویلا باغ شمال | ویلا باغ شمال فروشی | ویلا باغ شمال سرخرود | ویلا باغ شمال سرخرود دریاسر برای فروش دفتر املاک ویلا تک در مازندران

ویلا باغ شمال سرخرود

ویلا باغ فروشی در شمال در بخش مرکزی محمودآباد سرخرود روستای دریا سر قرار دارد و نزدیک به اتوبان و دریا منطقه با دسترسی عالی دارای اب برق گاز و سند مالکیت فروشنده واقعی زیر قیمت منطقه متراز زمین ۱۰۰۰ متر و بنا ۱۳۰ متر دوخوابه فلت دارای درختان زیاد و چندین ساله الاچیق حیاط و پارکینگ بزرگ بر جاده قیمت فروش ۷۰۰ میلیون تومان

۰۹۱۱۵۷۰۶۵۴۸ تلفن تماس

ویلا (به فرانسوی و انگلیسی: Villa) به ساختمانی گفته می‌شود که در تعریف امروزه از چهار طرف به بیرون نما داشته باشد و معمولاً آن را در اطراف شهرها یا در ییلاق‌ها می‌سازند. البته در بعضی از کشورها قوانین ساخت و ساز به شهروندان اجازهٔ ساخت ویلا در داخل شهر را می‌دهد و خانه‌های مسکونی به صورت ویلایی ساخته می‌شوند.

سرخرود یکی از شهرهای استان مازندران ایران است. این شهر مرکز بخش سرخ‌رود شهرستان محمودآباد است. جمعیت بومی این شهر (بافت الف) حدود دوازده هزار نفر است.

این شهر در ۶ کیلومتری غرب فریدون‌کنار و پانزده کیلومتری شرق محمودآباد در کنار دریای خزر و در انتهای مسیر رودخانهٔ هراز به دریای خزر قرار دارد.

کشاورزی (برنج)، ماهیگیری، شکار پرندگان وحشی و باغداری مهم‌ترین شغل‌های ساکنان این شهر می‌باشد. شکار پرندگان وحشی به روشی خاص و بسیار قدیمی در این شهر و دو روستا اطرافش انجام می‌شود که این روش شکار در حال حاضر فقط در این ناحیه از استان و حتی کشور انجام می‌شود.

از حیوانات بومی سرخرود می توان به روباه،جوجه تیغی،گربه وحشی(مردم محلی به آن بامشی شال گویند) و قاقم(نوعی راسو که مردم محلی به آن عروسک می گویند)نام برد. همچنین این شهر در زمستان میزبان چند هزار قوی مهاجر میباشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.