ویلا باغ سرخرود

ویلا باغ سرخرود vbs2 فرعی – اصلی vs22

ویلا باغ سرخرود

ویلا باغ سرخرود | شمال ویلا باغ سرخرود | شمال فروش ویلا باغ سرخرود | ویلا باغ در سرخرود | فروش ویلا باغ سرخرود بین محمودآباد و سرخرود ۴۷۰ متر زمین ۱۰۰ متر بنا دو خواب فلت انشعابات وصل قیمت ۱۷۵ میلیون دفتر املاک ویلا تک در سرخرود ۰۹۱۱۵۷۰۶۵۴۸ حبیبی

شمال ویلا باغ سرخرود

ویلا باغ فروشی منطقه محموداباد جای دنج اروم منطقه خوش نشین امنیت عالی دسترسی به امکانات فول انشعابات وصل مدارک کامل حیاط بزرگ درخت و گل کاری نور پردازی متراژ زمین ۴۷۰ متر بنا ۱۰۰ متر دو خوابه همکف ویلای قیمت ۱۷۵ میلیون تومان تلفن تماس ۰۹۱۱۵۷۰۶۵۴۸ حبیبی

ویلا (به فرانسوی و انگلیسی: Villa) به ساختمانی گفته می‌شود که در تعریف امروزه از چهار طرف به بیرون نما داشته باشد و معمولاً آن را در اطراف شهرها یا در ییلاق‌ها می‌سازند. البته در بعضی از کشورها قوانین ساخت و ساز به شهروندان اجازهٔ ساخت ویلا در داخل شهر را می‌دهد و خانه‌های مسکونی به صورت ویلایی ساخته می‌شوند.

سرخرود یکی از شهرهای استان مازندران ایران است. این شهر مرکز بخش سرخ‌رود شهرستان محمودآباد است. جمعیت بومی این شهر (بافت الف) حدود دوازده هزار نفر است.

این شهر در ۶ کیلومتری غرب فریدون‌کنار و پانزده کیلومتری شرق محمودآباد در کنار دریای خزر و در انتهای مسیر رودخانهٔ هراز به دریای خزر قرار دارد.

کشاورزی (برنج)، ماهیگیری، شکار پرندگان وحشی و باغداری مهم‌ترین شغل‌های ساکنان این شهر می‌باشد. شکار پرندگان وحشی به روشی خاص و بسیار قدیمی در این شهر و دو روستا اطرافش انجام می‌شود که این روش شکار در حال حاضر فقط در این ناحیه از استان و حتی کشور انجام می‌شود.

از حیوانات بومی سرخرود می توان به روباه،جوجه تیغی،گربه وحشی(مردم محلی به آن بامشی شال گویند) و قاقم(نوعی راسو که مردم محلی به آن عروسک می گویند)نام برد. همچنین این شهر در زمستان میزبان چند هزار قوی مهاجر میباشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.