ویلا استخردار سرخرود

ویلا استخردار سرخرود vs7

ویلا استخردار سرخرود

ویلا استخردار سرخرود | شمال ویلا استخردار سرخرود | فروش ویلا استخردار سرخرود | شمال فروش ویلا استخردار سرخرود دفتر املاک ویلا تک در مازندران ۰۹۱۱۵۷۰۶۵۴۸ویلا استخردار سرخرود فروشی

ویلای فروشی در منطقه محمودآباد به سرخرود ۴۸۲ متر زمین ۲۶۰ متر بنا شیک دوخوابه حیاط سازی عالی جای دنج وآرام محیط خوب تهرانی نشین مبله کامل استخر و جکوزی میز بیلیارد تنیس یه انباری پایین یه اتاق مخفی یا اتاق خلوت سند کلی دارد وسند اقدام شده پروانه وپایانکار آب برق گاز برق سه فاز شخصی ساز فول حرفه ایی

قیمت ۶۷۰ میلیون

تلفن ۰۹۱۱۵۷۰۶۵۴۸ حبیبی

تلفن دفتر: ۰۱۱۴۴۸۸۶۳۲۱ 

ویلا چیست ؟ ویلا یک خانه شهری نیست

ویلا چیست ؟ ویلا یک خانه شهری نیست . ویلای لوکس ، ویلا شمال ، خرید ویلا ، خرید ویلا در شمال ، فروش ویلا … اینها همه کلماتی هستند که عموماً برای جستجو استفاده میکنیم. ویلا یک بنا است با توضیحات مختلف و تفاوت های زیاد در مقابل یک خانه شهری ، ویلا یک بنا است اما ویلا یک خانه شهری نیست .

ویلا بنایی است اما ویلا یک خانه شهری نیست! داشتن ویلا مخوصلاً ویلای لوکس در شمال و آن شرایط مناطق شمالی و خصوصاً نزدیک ساحل ، حس خوب با خودش دارد و احساس امنیت در مسافرت در منطقه ای که انتخابش کردید تا در آن به اقامت یا استراحت بپردازید پس از شما دعوت میکنم این متن را مطالعه بفرمایید .

ویلا یک خانه شهری نیست

ویلا بنایی است که باید بیشترین ارتباط را با طبیعت اطراف خود برقرار کند و کمترین تاثیر بصری را روی محیط خود اعمال کند به عبارتی ویلا باید عضوی از طبیعت اطراف خود باشد با استفاده از مصالح مناسب و طراحی مناسب. شما به طبیعت میروید تا با طبیعت باشید پس یک ویلای خوب باید کمی صاحبش را درگیر طبیعت کند.

همیشه تک ویلا تک

 

 


ک

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.