ویلای فروشی سرخرود

ویلای فروشی سرخرود vs8

ویلای فروشی سرخرود

ویلای فروشی سرخرود | ویلای فروشی سرخرود شهرکی | شمال ویلای فروشی سرخرود | شمال ویلای فروشی سرخرود سیاه کلا | شمال ویلای فروشی سرخرود روستای سیاهکلا

ویلای فروشی اکازیون طرح باغی شهرکی نگهبانی ۲۴ ساعته جای تهرانی نشین دسترسی به امکانات عالی انشعابات وصل دارای سند شیک حیاط بزرگ همراه با درختان بزرگ و گل کاری شیک دارای الاچیق پارکینگ و ۰۰۰۰ فول امکانات نزدیک به اتوبان و دریا مبله کامل لوازم لوکس متراژ زمین ۱۲۰۰ متر بنا ۶۰۰ متر چهار خوابه مستر

قیمت فروش ۱/۷۰۰میلیارد

تلفن تماس ۰۹۱۱۵۷۰۶۵۴۸ حبیبی

دفتر: ۰۱۱۴۴۸۸۶۳۲۱

ویلا (به فرانسوی و انگلیسی: Villa) به ساختمانی گفته می‌شود که در تعریف امروزه از چهار طرف به بیرون نما داشته باشد و معمولاً آن را در اطراف شهرها یا در ییلاق‌ها می‌سازند. البته در بعضی از کشورها قوانین ساخت و ساز به شهروندان اجازهٔ ساخت ویلا در داخل شهر را می‌دهد و خانه‌های مسکونی به صورت ویلایی ساخته می‌شوند.

سیاه‌کلا، روستایی است از توابع بخش سرخ‌رود شهرستان محمودآباد در استان مازندران ایران.

این روستا در دهستان هرازپی شمالی قرار دارد و براساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال ۱۳۸۵، جمعیت آن ۲۳۳ نفر (۶۵خانوار) بوده‌است.

سرخرود یکی از شهرهای استان مازندران ایران است. این شهر مرکز بخش سرخ‌رود شهرستان محمودآباد است. جمعیت بومی این شهر (بافت الف) حدود دوازده هزار نفر است.

این شهر در ۶ کیلومتری غرب فریدون‌کنار و پانزده کیلومتری شرق محمودآباد در کنار دریای خزر و در انتهای مسیر رودخانهٔ هراز به دریای خزر قرار دارد.

کشاورزی (برنج)، ماهیگیری، شکار پرندگان وحشی و باغداری مهم‌ترین شغل‌های ساکنان این شهر می‌باشد. شکار پرندگان وحشی به روشی خاص و بسیار قدیمی در این شهر و دو روستا اطرافش انجام می‌شود که این روش شکار در حال حاضر فقط در این ناحیه از استان و حتی کشور انجام می‌شود.

از حیوانات بومی سرخرود می توان به روباه،جوجه تیغی،گربه وحشی(مردم محلی به آن بامشی شال گویند) و قاقم(نوعی راسو که مردم محلی به آن عروسک می گویند)نام برد. همچنین این شهر در زمستان میزبان چند هزار قوی مهاجر میباشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.