ویلای فروشی سرخرود شهرکی

ویلای فروشی سرخرود شهرکی vs17

ویلای فروشی سرخرود شهرکی

ویلای فروشی سرخرود شهرکی | ویلای فروشی سرخرود شهرکی با نگهبانی ۲۴ ساعته | ویلای فروشی سرخرود شهرکی سه خوابه یک خواب پایین دو خواب بالا با سند و پروانه ساخت فاصله با دریا به صورت پیاده روی ده دقیقه ۲۱۵ متر زمین ۱۹۰ متر بنا قیمت ۳۶۰ میلیون

شمال ویلای فروشی سرخرود شهرکی

ویلای فروشی منطقه سرخرود شهرکی نگهبانی ۲۴ ساعته دارای سند پروانه مدارک کامل فروشنده واقعی نزدیک اتوبان دسترسی به شهر و امکانات فول فاصله با دریا نزدیک امکان پیاده رفتن به ساحل در ده دقیقه متراژ زمین ۲۱۵ متر بنا ۱۹۰ متر دوبلکس یک خواب پایین و دوخواب بالا (۳ خوابه مستر) مبله لوازم و کابینت و شیرالات درجه یک زیر قیمت بازار منطقه قیمت فروش ۳۶۰ میلیون

شماره تماس ۰۹۱۱۵۷۰۶۵۴۸ حبیبی

ویلا (به فرانسوی و انگلیسی: Villa) به ساختمانی گفته می‌شود که در تعریف امروزه از چهار طرف به بیرون نما داشته باشد و معمولاً آن را در اطراف شهرها یا در ییلاق‌ها می‌سازند. البته در بعضی از کشورها قوانین ساخت و ساز به شهروندان اجازهٔ ساخت ویلا در داخل شهر را می‌دهد و خانه‌های مسکونی به صورت ویلایی ساخته می‌شوند.

سرخرود یکی از شهرهای استان مازندران ایران است. این شهر مرکز بخش سرخ‌رود شهرستان محمودآباد است. جمعیت بومی این شهر (بافت الف) حدود دوازده هزار نفر است.

این شهر در ۶ کیلومتری غرب فریدون‌کنار و پانزده کیلومتری شرق محمودآباد در کنار دریای خزر و در انتهای مسیر رودخانهٔ هراز به دریای خزر قرار دارد.

کشاورزی (برنج)، ماهیگیری، شکار پرندگان وحشی و باغداری مهم‌ترین شغل‌های ساکنان این شهر می‌باشد. شکار پرندگان وحشی به روشی خاص و بسیار قدیمی در این شهر و دو روستا اطرافش انجام می‌شود که این روش شکار در حال حاضر فقط در این ناحیه از استان و حتی کشور انجام می‌شود.

از حیوانات بومی سرخرود می توان به روباه،جوجه تیغی،گربه وحشی(مردم محلی به آن بامشی شال گویند) و قاقم(نوعی راسو که مردم محلی به آن عروسک می گویند)نام برد. همچنین این شهر در زمستان میزبان چند هزار قوی مهاجر میباشد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.