ویلای شمال سرخرود

ویلای شمال سرخرود vs23

ویلای شمال سرخرود

ویلای شمال سرخرود | ویلا شمال سرخرود | ویلا در شمال سرخرود | اجاره ویلا شمال سرخرود | ویلا شمال فروش سرخرود | ویلای شمال سرخرود روستایی در قسمت جنوبی جاده | ویلای شمال سرخرود روستایی در قسمت جنوبی جاده دو نبش ۲۶۵ متر زمین ۸۵ متر بنا دو خواب با مجوز و پایان کار و سند شش دانگ قیمت ۱۸۰ میلیون تومان تمام

ویلای شمال سرخرود روستایی در قسمت جنوبی جاده
متراژ زمین ۲۶۵ متر
بنا ۸۵ متر
دونبش
تهرانی نشین
فاصله تا جاده اصلی ۳۰۰ متر
دوخوابه
سند شش دانگ
مجوز پایانکار
آب برق گاز
قیمت ۱۸۰ میلیون
تماس? ۰۹۱۱۵۷۰۶۵۴۸ حبیبی ?
?????????

سرخرود یکی از شهرهای استان مازندران ایران است. این شهر مرکز بخش سرخ‌رود شهرستان محمودآباد است. جمعیت بومی این شهر (بافت الف) حدود دوازده هزار نفر است.

این شهر در ۶ کیلومتری غرب فریدون‌کنار و پانزده کیلومتری شرق محمودآباد در کنار دریای خزر و در انتهای مسیر رودخانهٔ هراز به دریای خزر قرار دارد.

کشاورزی (برنج)، ماهیگیری، شکار پرندگان وحشی و باغداری مهم‌ترین شغل‌های ساکنان این شهر می‌باشد. شکار پرندگان وحشی به روشی خاص و بسیار قدیمی در این شهر و دو روستا اطرافش انجام می‌شود که این روش شکار در حال حاضر فقط در این ناحیه از استان و حتی کشور انجام می‌شود.

از حیوانات بومی سرخرود می توان به روباه،جوجه تیغی،گربه وحشی(مردم محلی به آن بامشی شال گویند) و قاقم(نوعی راسو که مردم محلی به آن عروسک می گویند)نام برد. همچنین این شهر در زمستان میزبان چند هزار قوی مهاجر میباشد.

ویلا (به فرانسوی و انگلیسی: Villa) به ساختمانی گفته می‌شود که در تعریف امروزه از چهار طرف به بیرون نما داشته باشد و معمولاً آن را در اطراف شهرها یا در ییلاق‌ها می‌سازند. البته در بعضی از کشورها قوانین ساخت و ساز به شهروندان اجازهٔ ساخت ویلا در داخل شهر را می‌دهد و خانه‌های مسکونی به صورت ویلایی ساخته می‌شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.