شمال ویلا سرخرود سه خواب

شمال ویلا سرخرود سه خواب vs3

شمال ویلا سرخرود سه خواب

شمال ویلا سرخرود سه خواب | شمال ویلا سرخرود سه خواب لین محمودآباد و سرخرود | شمال ویلا سرخرود سه خواب فروشی | شمال ویلا سرخرود سه خواب فلت نوساز شیکفروش ویلا سرخرود

ویلای فروشی ما در منطقه محمودآباد به سرخرود با امکانات شهرکی ونگهبانی ۲۴ ساعته متراژ زمین ۲۲۰ متر بنا ۱۶۰ متر ۳ خوابه شیک مبله سند شش دانگ آب برق گاز بر جاده اصلی و اتوبان

قیمت ۳۰۰ میلیون

شماره تماس ۰۹۱۱۵۷۰۶۵۴۸

شماره دفتر : ۰۱۱۴۴۸۸۶۳۲۱سرخرود از شهرهای نوار ساحلی استان مازندران می باشد که در شرق به شهر فریدونکنار و در غرب به شهر محمود آباد مرتبط می باشد . فاصله خیابان اصلی شهر فقط چند صد متری با دریا فاصله دارد لذا یک شهر کوچک زیبای توریستی است.

ویلا چیست؟

ویلا (به فرانسوی و انگلیسی: Villa) به ساختمانی گفته می‌شود که در تعریف امروزه از چهار طرف به بیرون نما داشته باشد و معمولاً آن را در اطراف شهرها یا در ییلاق‌ها می‌سازند. البته در بعضی از کشورها قوانین ساخت و ساز به شهروندان اجازهٔ ساخت ویلا در داخل شهر را می‌دهد و خانه‌های مسکونی به صورت ویلایی ساخته می‌شوند.

تاریخچه ویلا

ساخت ویلاها از جمهوری روم باستان شروع شد و در آن زمان ساختمان‌های ارزشمند افراد طبقه بالای اجتماع به صورت ویلا در محوطه‌ها یا باغ‌های وسیع ساخته می‌شدند که بعد از فروپاشی امپراتوری روم توسط کلسیا کاربریشان تغییر کرد و به صورت صومعهاستفاده می‌شدند و در قرون وسطی بعد از تعمیر و تغییراتی دوباره به صورت ساختمان‌های اشرافی مورد استفاده قرار می‌گرفتند.

تاریخچه ویلا در ایران

در ایران در فرهنگ عامه معمولاً به خانه‌هایی که نمای چهار طرف داشته باشند یا سقف شیب‌دار داشته باشند خانه‌های ویلایی گفته می‌شود و در شمال ایران به خاطر اقلیم مرطوب اکثر خانه‌ها به صورت ویلایی ساخته می‌شدند و با گسترش شهرها از تعداد ویلاها در مراکز شهرها کاسته شد ولی در حومه و شهرک‌های ویلاها به چشم می‌خورند.

جستارهای وابسته

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.