شمال ویلای فروشی سرخرود

شمال ویلای فروشی سرخرود vs9

شمال ویلای فروشی سرخرود

شمال ویلای فروشی سرخرود | شمال ویلای فروشی سرخرود محمودآباد | شمال ویلای فروشی سرخرود بیشه کلا | شمال ویلای فروشی سرخرود محمودآباد بیشه کلا نزدیک ساحل

فروش ویلا  ویلای فروشی ما در منطقه سرخرود قسمت جنوبی جاده ساحلی با متراژ زمین ۲۲۰متر و بنای ۱۲۰ متر  فلت دوخوابه مبله کامل داریسند و مجوز پایانکار و انشعابات فعال آب برق گاز حیاط سازی شیک تهرانی نشین
قیمت ۱۷۵ میلیون

شماره موبایل ۰۹۱۱۵۷۰۶۵۴۸

۰۱۱۴۴۸۸۶۳۲۱
ویلا (به فرانسوی و انگلیسی: Villa) به ساختمانی گفته می‌شود که در تعریف امروزه از چهار طرف به بیرون نما داشته باشد و معمولاً آن را در اطراف شهرها یا در ییلاق‌ها می‌سازند. البته در بعضی از کشورها قوانین ساخت و ساز به شهروندان اجازهٔ ساخت ویلا در داخل شهر را می‌دهد و خانه‌های مسکونی به صورت ویلایی ساخته می‌شوند.

بیشه کلا ایسم ایته روستا ایسه جه هرازپی شمالی دهستان ، محمودآبادشهرستان سرخرود بخش جه اوستان مازندران ، شومال ایران مین.

بیشه کلا ایسم ایته روستا ایسه جه فریم دهستان ، ساری شهرستان جه اوستان مازندران ، شومال ایران مین.

سرخرود یکی از شهرهای استان مازندران ایران است. این شهر مرکز بخش سرخ‌رود شهرستان محمودآباد است. جمعیت بومی این شهر (بافت الف) حدود دوازده هزار نفر است.

این شهر در ۶ کیلومتری غرب فریدون‌کنار و پانزده کیلومتری شرق محمودآباد در کنار دریای خزر و در انتهای مسیر رودخانهٔ هراز به دریای خزر قرار دارد.

کشاورزی (برنج)، ماهیگیری، شکار پرندگان وحشی و باغداری مهم‌ترین شغل‌های ساکنان این شهر می‌باشد. شکار پرندگان وحشی به روشی خاص و بسیار قدیمی در این شهر و دو روستا اطرافش انجام می‌شود که این روش شکار در حال حاضر فقط در این ناحیه از استان و حتی کشور انجام می‌شود.

از حیوانات بومی سرخرود می توان به روباه،جوجه تیغی،گربه وحشی(مردم محلی به آن بامشی شال گویند) و قاقم(نوعی راسو که مردم محلی به آن عروسک می گویند)نام برد. همچنین این شهر در زمستان میزبان چند هزار قوی مهاجر میباشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.